• Išparduota

"Locherber" kūno kvepalai "Tuscan Feeling" 100 ml

Locherber Milano "TUSCAN FEELING" - tai aromatingas, žalias ir aštrus medienos kvapas nukelianis į Toskaną.

Tarpusavy persipynę bergamotė, jūros dumbliai ir Montalcino vynuogės atsiveria aromatingu ir žaliu kvapu. Rozmarinas ir kiparisas užima svarbią poziciją kvapo natose suteikdami jausmą lyg vaikščiotumei įspūdingais Toskanos kraštais. Pačiulis, vetiveris bei šafranas varžosi išraiškingais kvapų akordais, kurie praturtina kvapą medienos ir santalo aromatu.

113,00 €
Su mokesčiais
Išparduota

Kvapų natos:

  • Bergamotė, jūros dumbliai ir Montalcino vynuoges,
  • Rozmarinas ir kiparisas,
  •  Intensyvus pačiulis, vetiveris bei šafranas.

"Locherber Milano" – tai labai aukštos kokybės ir natūralios sudėties kvepalai, kurie pagaminti Italijoje. Šis išraiškingas, ryškus ir charakteringas kvapas gimęs iš Italijos gamtos, architektūros, meno ir kultūros. Gamtos natūralių ingredientų visuma ant žmogaus odos atsiskleidžia kaip savitas aromatas.

Kvepalų buteliukai yra rankomis dažyto stiklo, kuriuos puošia etiketės su atitinkamam kvapui būdingais ornamentais. Elegantiškas kvepalų buteliukas užims ypatingą vietą grožio staliuko lentynoje ir primins apie aromatingus ritualus kasdien.

"Locherber Milano" kvapai kuria prisiminimus ir sužadina emocijas. Italų šeimos prekinis ženklas yra augintas trijų kartų, kurios iki šių dienų išlaikė tradicinius gamybos principus."Locherber Milano" jau 40 metų kuria kūno ir namų kvapus atsižvelgdami į smulkiausias produkto detales."Locherber Milano" kvapai ne tik užpildys Jūsų namus prabangiu kvapu, bet ir suteiks žavesio buteliukai, kurie taps nuostabia namų interjero detale.

Locherber Milano

Charakteristikos

Prekės ženklas
Locherber Milano
Talpa
100 ml
Kvapo pavadinimas
Tuscan Feeling
Kvapų šeima
Žalumos
Kategorijos
Kūno kvepalai
Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.