"Locherber" kūno kvepalai "Banksia" 50 ml

Locherber Milano "BANKSIA" – tai Australijos krūmas įspūdingomis formomis ir spalvomis perteikiantis gyvybe pulsuojantį aromatą.

Gaivus ir šaldantis Australijos eukaliptas yra šio kvapo karalius, kuris suteikia kvapui išskirtinės vėsos. Į kvapų sūkurį įsimaišęs greipfrutas žaidžia tai saldžiu, tai karčiu akordu. Taičio gardenijosboronijos ir jostrų natos apkeri vasariškais aromatais. Australijos santalas ir kedras elegantiškai įsisuka jaukiu ir šiltu medienos akcentu. Kvapnusis auksabarzdis ir banksijos nektaro duetas persipina balzaminiais medienos tonais.

50,00 €
Su mokesčiais

Kvapo natos:

  • Australijos eukaliptas - gaiva ir vėsa,
  • Greipfrutas - saldumas ir kartumas,
  • Taičio gardenijos, boronijos ir jostros - gėlių įvairovė,
  • Australijos santalas ir kedras - jauki ir šilta mediena,
  • Kvapnusis auksabarzdis ir banksijos nektaras-balzaminiai medienos tonai.

"Locherber Milano" – tai labai aukštos kokybės ir natūralios sudėties kvepalai, kurie pagaminti Italijoje. Šis išraiškingas, ryškus ir charakteringas kvapas gimęs iš Italijos gamtos, architektūros, meno ir kultūros. Gamtos natūralių ingredientų visuma ant žmogaus odos atsiskleidžia kaip savitas aromatas.

Kvepalų buteliukai yra rankomis dažyto stiklo, kuriuos puošia etiketės su atitinkamam kvapui būdingais ornamentais. Elegantiškas kvepalų buteliukas užims ypatingą vietą grožio staliuko lentynoje ir primins apie aromatingus ritualus kasdien.

"Locherber Milano" kvapai kuria prisiminimus ir sužadina emocijas. Italų šeimos prekinis ženklas yra augintas trijų kartų, kurios iki šių dienų išlaikė tradicinius gamybos principus."Locherber Milano" jau 40 metų kuria kūno ir namų kvapus atsižvelgdami į smulkiausias produkto detales."Locherber Milano" kvapai ne tik užpildys Jūsų namus prabangiu kvapu, bet ir suteiks žavesio buteliukai, kurie taps nuostabia namų interjero detale.

Locherber Milano
2 Prekės

Charakteristikos

Prekės ženklas
Locherber Milano
Talpa
50 ml
Kvapo pavadinimas
Banksia
Kvapų šeima
Rytietiški
Kategorijos
Kūno kvepalai
Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.