"Locherber" kūno kvepalai "Dark Vanilla" 50ml

Locherber Milano "DARK VANILLA" - tai saldžiai aštrus vanilės kvapas.

Orchidėja, tarsi kvapo karalienė suteikia aromatui prašmatnumo, o heliotropas papildo saldžiai rūgščiu vyšnių aromatu. Širdies akordai, atsiskleidžiantys kiek vėliau, papildo kvapą intensyviai saldžiu, kreminiu ir šventišku aromatu.

45,00 €
Su mokesčiais

Kvapo natos:

  • Viršutinės natos: orchidėjos, heliotropas.
  • Širdies natos: madagaskaro vanilė.
  • Pagridinės natos: vanilė, vanilės vaisiai.

"Locherber Milano" – tai labai aukštos kokybės ir natūralios sudėties kvepalai, kurie pagaminti Italijoje. Šis išraiškingas, ryškus ir charakteringas kvapas gimęs iš Italijos gamtos, architektūros, meno ir kultūros. Gamtos natūralių ingredientų visuma ant žmogaus odos atsiskleidžia kaip savitas aromatas.

Kvepalų buteliukai yra rankomis dažyto stiklo, kuriuos puošia etiketės su atitinkamam kvapui būdingais ornamentais. Elegantiškas kvepalų buteliukas užims ypatingą vietą grožio staliuko lentynoje ir primins apie aromatingus ritualus kasdien.

"Locherber Milano" kvapai kuria prisiminimus ir sužadina emocijas. Italų šeimos prekinis ženklas yra augintas trijų kartų, kurios iki šių dienų išlaikė tradicinius gamybos principus."Locherber Milano" jau 40 metų kuria kūno ir namų kvapus atsižvelgdami į smulkiausias produkto detales."Locherber Milano" kvapai ne tik užpildys Jūsų namus prabangiu kvapu, bet ir suteiks žavesio buteliukai, kurie taps nuostabia namų interjero detale.

Locherber Milano
1 Vienetas

Charakteristikos

Prekės ženklas
Locherber Milano
Talpa
50 ml
Kvapo pavadinimas
Dark Vanilla
Kvapų šeima
Gėlių
Kategorijos
Kūno kvepalai
Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.