Locherber Milano auto kvapai

Aktyvūs filtrai

25,00 €

,,Locherber“  prabagaus audinio kvapų krepšeliai pagaminti iš patvaraus lino ir švelnaus šilko draugystės. Pripildyti mažų granulių su maksimalia aromato koncentracija, krepšeliai ventiliatoriaus pagalba skleidžia unikalių kvapų gamas po visą automobilio saloną, paversdami trumpas bei ilgas keliones dar malonesne patirtimi.

27,00 €

,,Locherber Milano“  prabagaus audinio kvapų krepšeliai pagaminti iš patvaraus lino ir švelnaus šilko draugystės. Pripildyti mažų granulių su maksimalia aromato koncentracija, krepšeliai ventiliatoriaus pagalba skleidžia unikalių kvapų gamas po visą automobilio saloną, paversdami trumpas bei ilgas keliones dar malonesne patirtimi.

25,00 €

Locherber Milano "DOLCE ROMA XXI" - tai chaoso ir grožio šokis nuo aušros iki sutemų. Citrusinių vaisių, bergamotės, serbentų, ananasų, obuolių ir raudonų vynuogių aromatas jausmingai gaivina lyg romantiškame pasivaikščiojime po Italiją. Rožių, figų ir alyvuogių mediena užliūliuoja jaukumu. Muskusas, vanilė, gintaras ir pačiulis kvapo derinį užbaigia...