"Locherber" kūno kvepalai "Malabar Pepper" 50 ml

Locherber Milano "MALABAR PEPPER" - tai rytietiški prieskoniai ir citrusiniai vaisiai.

Lengvumo ir švaros pojūčio suteikiantys citrusiniai vaisiai žaidžia tarp salsvo ir lengvai rūgštaus aromato. Charakteringas imbieras kvapą papildo gaiva. Tobula cinamono ir juodųjų pipirų draugystė maloniai šildo, uždega ir vėl nuramina. Į kvapų derinį elegantiškai įsisukę kiparisas ir pačulė skleidžia gilios medienos ir drėgnos žemės natas. Kedro mediena užbaigia aromatą geidulingu žemišku miško kvapu.

47,00 €
Su mokesčiais

Kvapo natos:

  • Citrusiniai vaisiai - salsvas ir lengvai rūgštus aromatas,
  • Imbieras - gaiva,
  • Cinamonas ir juodieji pipirai - šiluma,
  • Kiparisas ir pačulė - gili mediena ir drėgna žemė,
  • Kedro mediena - žemiškas miško kvapas.

"Locherber Milano" – tai labai aukštos kokybės ir natūralios sudėties kvepalai, kurie pagaminti Italijoje. Šis išraiškingas, ryškus ir charakteringas kvapas gimęs iš Italijos gamtos, architektūros, meno ir kultūros. Gamtos natūralių ingredientų visuma ant žmogaus odos atsiskleidžia kaip savitas aromatas.

Kvepalų buteliukai yra rankomis dažyto stiklo, kuriuos puošia etiketės su atitinkamam kvapui būdingais ornamentais. Elegantiškas kvepalų buteliukas užims ypatingą vietą grožio staliuko lentynoje ir primins apie aromatingus ritualus kasdien.

"Locherber Milano" kvapai kuria prisiminimus ir sužadina emocijas. Italų šeimos prekinis ženklas yra augintas trijų kartų, kurios iki šių dienų išlaikė tradicinius gamybos principus."Locherber Milano" jau 40 metų kuria kūno ir namų kvapus atsižvelgdami į smulkiausias produkto detales."Locherber Milano" kvapai ne tik užpildys Jūsų namus prabangiu kvapu, bet ir suteiks žavesio buteliukai, kurie taps nuostabia namų interjero detale.

Locherber Milano
2 Prekės

Charakteristikos

Prekės ženklas
Locherber Milano
Talpa
50 ml
Kvapo pavadinimas
Malabar Pepper
Kvapų šeima
Rytietiški
Kategorijos
Kūno kvepalai
Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.