• Išparduota

"Locherber" kūno kvepalai "Klinto 1817" 50 ml

Locherber Milano "KLINTO 1817" - gėlių ir vaisių žydintis sodas.

Juodųjų ir raudonųjų serbentųvynuogių bei aviečių kvapų draugystė susijungia į nepakartojamą uogų kokteilio kvapo derinį, kuris skleidžia prisirpusiai saldžias ir žaismingai rūgščias natas. Į kvapų kompaniją įsisukęs kedras ir sausmedis suteikia kvapui gilaus ir šildančio miško aromato. Šventiška vanilė ir gurmaniškas triufelis vainikuoja kompoziciją netikėtam kreminio saldumo ir riešutinio muskuso aromatui.

50,00 €
Su mokesčiais
Išparduota

Kvapo natos:

  • Juodieji ir raudonieji serbentai, avietės bei vynuogės - saldžios ir rūgščios natos,
  • Kedras ir sausmedi-miško aromatas,
  • Vanilė ir gurmaniškas triufelis - saldumo ir riešutinio muskuso aromatai.

"Locherber Milano" – tai labai aukštos kokybės ir natūralios sudėties kvepalai, kurie pagaminti Italijoje. Šis išraiškingas, ryškus ir charakteringas kvapas gimęs iš Italijos gamtos, architektūros, meno ir kultūros. Gamtos natūralių ingredientų visuma ant žmogaus odos atsiskleidžia kaip savitas aromatas.

Kvepalų buteliukai yra rankomis dažyto stiklo, kuriuos puošia etiketės su atitinkamam kvapui būdingais ornamentais. Elegantiškas kvepalų buteliukas užims ypatingą vietą grožio staliuko lentynoje ir primins apie aromatingus ritualus kasdien.

"Locherber Milano" kvapai kuria prisiminimus ir sužadina emocijas. Italų šeimos prekinis ženklas yra augintas trijų kartų, kurios iki šių dienų išlaikė tradicinius gamybos principus."Locherber Milano" jau 40 metų kuria kūno ir namų kvapus atsižvelgdami į smulkiausias produkto detales."Locherber Milano" kvapai ne tik užpildys Jūsų namus prabangiu kvapu, bet ir suteiks žavesio buteliukai, kurie taps nuostabia namų interjero detale.

Locherber Milano

Charakteristikos

Prekės ženklas
Locherber Milano
Talpa
50 ml
Kvapo pavadinimas
Klinto 1817
Kvapų šeima
Vaisių
Kategorijos
Kūno kvepalai
Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.