"Locherber" namų kvapų difuzorius "Aramaik" 250 ml

Locherber Milano "ARAMAIK" - tai intensyvūs aromatai ir žemiška medienos šiluma.

Saldžioji bergamotė apkeri kvapo saldumu. Kartusis apelsinas suteikia aromatui egzotinės vaisių gaivos ir švelnaus kartumo. Švelni ambros ir ištaigingos vanilės kompozicija sukuria prabangos derinį. Mira ir pačulė apjungia kvapų natas žemiška drėgmės ir gyvybės baze. Į kvapų kompaniją įsisukęs paslaptingas agarmedis užliūliuoja jaukios medienos ir derlingos žemės natomis.

74,00 €
Su mokesčiais

Kvapo natos:

  • Saldžioji bergamotė,
  • Kartusis apelsinas,
  • Švelni ambra ir vanilė,
  • Mira ir pačulė,
  • Agarmedis.

"Locherber Milano" - tai labai aukštos kokybės ir natūralios sudėties namų kvapai, suteikiantys savitumo patalpoms, kuriose tenka praleisti didelę dalį laiko. Juose esantys natūralūs eteriniai aliejai suteikia malonumą mūsų nosytėms. Šis išraiškingas, ryškus ir charakteringas kvapas gimęs iš Italijos gamtos, architektūros, meno ir kultūros.

Difuzorių buteliukai yra rankomis dažyto stiklo. Medinis rankų darbo dangtelis taip pat prisideda prie produkto išskirtinumo. Elegantiškas difuzoriaus buteliukas užims ypatingą vietą Jūsų namuose.

"Locherber Milano" kvapai kuria prisiminimus ir sužadina emocijas. Italų šeimos prekinis ženklas yra augintas trijų kartų, kurios iki šių dienų išlaikė tradicinius gamybos principus."Locherber Milano" jau 40 metų kuria kūno ir namų kvapus atsižvelgdami į smulkiausias produkto detales."Locherber Milano" kvapai ne tik užpildys Jūsų namus prabangiu kvapu, bet ir suteiks žavesio difuzoriaus buteliukai, kurie taps nuostabia namų interjero detale.

Locherber Milano
3 Prekės

Charakteristikos

Prekės ženklas
Locherber Milano
Talpa
250 ml
Kvapo pavadinimas
Aramaik
Kvapų šeima
Rytietiški
Kategorijos
Kvapų difuzoriai
Patalpos dydis
10-20 m²
Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.