"Locherber" kūno kvepalai "Agathis Amber" 100 ml

Locherber Milano "AGATHIS AMBER" - senovinė gintaro derva, lyg brangakmenis, viduje išlaiko nepakartojantį aromatą, kuris išsiskiria kaitinant saldžiu ir aštriu kvapu.

 Saldžioji bergamotė apžavi kvapo saldumu. Smilkalų ir baltos rožės draugystė priduoda kvapui paslaptingumo. Į šią kvapų draugystę elegantiškai įsisuka tobulas santalo ir vanilės derinys, kuris maloniai nuramina. Šią kvapo kompoziciją vainikuoja pačiulė ir gintaras skleisdami žemės natas.

113,00 €
Su mokesčiais

Kvapo natos:

  • Saldžioji bergamotė,
  • Balta rožė ir smilkalai,
  • Vanilė ir santalas,
  • Gintaras ir pačiulė.

"Locherber Milano" – tai labai aukštos kokybės ir natūralios sudėties kvepalai, kurie pagaminti Italijoje. Šis išraiškingas, ryškus ir charakteringas kvapas gimęs iš Italijos gamtos, architektūros, meno ir kultūros. Gamtos natūralių ingredientų visuma ant žmogaus odos atsiskleidžia kaip savitas aromatas.

Kvepalų buteliukai yra rankomis dažyto stiklo, kuriuos puošia etiketės su atitinkamam kvapui būdingais ornamentais. Elegantiškas kvepalų buteliukas užims ypatingą vietą grožio staliuko lentynoje ir primins apie aromatingus ritualus kasdien.

"Locherber Milano" kvapai kuria prisiminimus ir sužadina emocijas. Italų šeimos prekinis ženklas yra augintas trijų kartų, kurios iki šių dienų išlaikė tradicinius gamybos principus."Locherber Milano" jau 40 metų kuria kūno ir namų kvapus atsižvelgdami į smulkiausias produkto detales.

Locherber Milano
1 Vienetas

Charakteristikos

Prekės ženklas
Locherber Milano
Talpa
100 ml
Kvapo pavadinimas
Agathis Amber
Kvapų šeima
Rytietiški
Kategorijos
Kūno kvepalai
Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.