"Locherber" namų kvapų difuzorius "Banksia" 1000 ml.

Locherber Milano "BANKSIA" – tai Australijos krūmas įspūdingomis formomis ir spalvomis perteikiantis gyvybe pulsuojantį aromatą.

Gaivus ir šaldantis Australijos eukaliptas yra šio kvapo karalius, kuris suteikia kvapui išskirtinės vėsos. Į kvapų sūkurį įsimaišęs greipfrutas žaidžia tai saldžiu, tai karčiu akordu. Taičio gardenijos, boronijos ir jostrų natos apkeri vasariškais aromatais. Australijos santalas ir kedras elegantiškai įsisuka jaukiu ir šiltu medienos akcentu. Kvapnusis auksabarzdis ir banksijos nektaro duetas persipina balzaminiais medienos tonais.

246,00 €
Su mokesčiais

Kvapo natos:

  • Australijos eukaliptas,
  • Greipfrutas,
  • Taičio gardenijos, boronijos ir jostros,
  • Australijos santalas ir kedras,
  • Kvapnusis auksabarzdis ir banksijos nektaras.

"Locherber Milano" - tai labai aukštos kokybės ir natūralios sudėties namų kvapai, suteikiantys savitumo patalpoms, kuriose tenka praleisti didelę dalį laiko. Juose esantys natūralūs eteriniai aliejai suteikia malonumą mūsų nosytėms. Šis išraiškingas, ryškus ir charakteringas kvapas gimęs iš Italijos gamtos, architektūros, meno ir kultūros.

Difuzorių buteliukai yra rankomis dažyto stiklo. Medinis rankų darbo dangtelis taip pat prisideda prie produkto išskirtinumo. Elegantiškas difuzoriaus buteliukas užims ypatingą vietą Jūsų namuose.

"Locherber Milano" kvapai kuria prisiminimus ir sužadina emocijas. Italų šeimos prekinis ženklas yra augintas trijų kartų, kurios iki šių dienų išlaikė tradicinius gamybos principus."Locherber Milano" jau 40 metų kuria kūno ir namų kvapus atsižvelgdami į smulkiausias produkto detales."Locherber Milano" kvapai ne tik užpildys Jūsų namus prabangiu kvapu, bet ir suteiks žavesio difuzoriaus buteliukai, kurie taps nuostabia namų interjero detale.

Locherber Milano
2 Prekės

Charakteristikos

Prekės ženklas
Locherber Milano
Talpa
1000 ml
Kvapo pavadinimas
Banksia
Kvapų šeima
Rytietiški
Kategorijos
Kvapų difuzoriai
Patalpos dydis
40-60 m²
Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.