• Išparduota

"Locherber" namų kvapų difuzorius "Tuscan Feeling" 250 ml

Locherber Milano "TUSCAN FEELING" - tai aromatingas, žalias ir aštrus medienos kvapas nukelianis į Toskaną.

Tarpusavy persipynę bergamotė, jūros dumbliai ir Montalcino vynuogės atsiveria aromatingu ir žaliu kvapu. Rozmarinas ir kiparisas užima svarbią poziciją kvapo natose suteikdami jausmą lyg vaikščiotumei įspūdingais Toskanos kraštais. Pačiulis, vetiveris bei šafranas varžosi išraiškingais kvapų akordais, kurie praturtina kvapą medienos ir santalo aromatu.

78,00 €
Su mokesčiais
Išparduota

Kvapo natos:

  • Bergamotė, jūros dumbliai ir Montalcino vynuoges,
  • Rozmarinas ir kiparisas,
  •  Intensyvus pačiulis, vetiveris bei šafranas.

"Locherber Milano" - tai labai aukštos kokybės ir natūralios sudėties namų kvapai, suteikiantys savitumo patalpoms, kuriose tenka praleisti didelę dalį laiko. Juose esantys natūralūs eteriniai aliejai suteikia malonumą mūsų nosytėms. Šis išraiškingas, ryškus ir charakteringas kvapas gimęs iš Italijos gamtos, architektūros, meno ir kultūros.

Difuzorių buteliukai yra rankomis dažyto stiklo. Medinis rankų darbo dangtelis taip pat prisideda prie produkto išskirtinumo. Elegantiškas difuzoriaus buteliukas užims ypatingą vietą Jūsų namuose.

"Locherber Milano" kvapai kuria prisiminimus ir sužadina emocijas. Italų šeimos prekinis ženklas yra augintas trijų kartų, kurios iki šių dienų išlaikė tradicinius gamybos principus."Locherber Milano" jau 40 metų kuria kūno ir namų kvapus atsižvelgdami į smulkiausias produkto detales."Locherber Milano" kvapai ne tik užpildys Jūsų namus prabangiu kvapu, bet ir suteiks žavesio difuzoriaus buteliukai, kurie taps nuostabia namų interjero detale. 

Locherber Milano

Charakteristikos

Prekės ženklas
Locherber Milano
Talpa
250 ml
Kvapo pavadinimas
Tuscan Feeling
Kvapų šeima
Žalumos
Kategorijos
Kvapų difuzoriai
Patalpos dydis
10-20 m²
Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.