"Cereria Molla" purškiklis & kūno dulksna "Raspberry&Black Vanilla" 100 ml.

Cereria Molla 1899 "RASPBERRY & BLACK VANILLA" – tai viena kitą papildančios avietė ir tamsioji vanilė, kurios kuria romantišką ir žaismingą nuotaiką. Ilgomis vasaros dienomis kvepiantis aromatas sugrąžina į šildančias jaunystės dienas, kada buvo pilnos saujos prisirpusių uogų... kada drėgną žolę jautė basos kojos.

Aviečių aromatas lyg burnoje tirpstantis vasaros prisiminimas - toks lengvai saldus ir malonus rūgštus. Avietės žiedai papildo kvapą švelniai žemišku gėlių aromatu. Geidulinga tamsioji vanilė užima svarbią poziciją kvapo natose, palikdama šildantį ir viliojantį šleifą.

36,00 €
Su mokesčiais

Kvapų natos:

  • Aviečių aromatas – lengvas saldumas ir malonus rūgštumas,
  • Avietės žiedai - žemiškas gėlių aromatas,
  • Tamsi vanilė - šildantį saldumas.

Šis purškiklio sudėtis yra tik iš natūralių, gamtoje randamų ingredientų. Jis yra universalus ir naudojamas kaip kvapni kūno dulksna ir gaivus namų erdvių bei automobilio salono kvapas.

Cereria Molla 1899 - tai ispanų šeimos įkurtas namų kvapų verslas, kuris gyvuoja daugiau nei 100 metų. Kvapnios žvakės gaminamos rankomis išliko pagrindiniu šio prekinio ženklo principu. Pasiūlos augimas neleidžia sustoti dabartinei kartai, tad produkcija yra nuolat tobulinama. Šios šeimos sėkmės paslaptis - tai iš kartos į kartą perduodamos tradicijos bei gamtos palaikymo idėja. 

Cereria Molla 1899
3 Prekės

Charakteristikos

Prekės ženklas
Cereria Molla 1899
Talpa
100 ml
Kvapo pavadinimas
RASPBERRY & BLACK VANILLA
Kvapų šeima
Vaisių
Kategorijos
Kūno kvepalai
Purškiami kvapai
Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.