"Cereria Molla" purškiklis & kūno dulksna "Tea&Lemongrass" 100 ml.

Cereria Molla 1899 "TEA & LEMONGRASS" tai - žemiškas subtilus ir švelniai karstelėjęs žalios arbatos ir citrinžolės derinys, kuris sveikina naujai užgimusią dieną bei kuria ypatingą ramybės harmoniją. 

Žalia arbata apžavi subtiliu kartumu ir lengvu šviežios žolės saldumu. Citrinos ir laimo žievelės derinys suteikia aromatui gaivų citrusinį prieskonį. Ši kvapų draugystė kuria pozityvios energijos užtaisą. Žaisminga vanilė įsilieja į kvapų kompaniją giliu saldumu sukurdama spontanišką nuotykį.

36,00 €
Su mokesčiais

Kvapų natos:

  • Žalia arbata - subtilus kartumas ir lengvas šviežios žolės saldumas,
  • Citrina ir laimo žievelės - gaiva,
  • Vanilė - gilus saldumas.

 Šis purškiklio sudėtis yra tik iš natūralių, gamtoje randamų ingredientų. Jis yra universalus ir naudojamas kaip kvapni kūno dulksna ir gaivus namų erdvių bei automobilio salono kvapas.

Cereria Molla 1899 - tai ispanų šeimos įkurtas namų kvapų verslas, kuris gyvuoja daugiau nei 100 metų. Kvapnios žvakės gaminamos rankomis išliko pagrindiniu šio prekinio ženklo principu. Pasiūlos augimas neleidžia sustoti dabartinei kartai, tad produkcija yra nuolat tobulinama. Šios šeimos sėkmės paslaptis - tai iš kartos į kartą perduodamos tradicijos bei gamtos palaikymo idėja. 

Cereria Molla 1899
2 Prekės

Charakteristikos

Prekės ženklas
Cereria Molla 1899
Talpa
100 ml
Kvapo pavadinimas
TEA & LEMINGRASS
Kvapų šeima
Citrusiniai
Kategorijos
Kūno kvepalai
Purškiami kvapai
Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.