• Išparduota

"Cereria Molla" purškiklis & kūno dulksna "Velvet wood" 100 ml

Cereria Molla 1899 "VELVET WOOD" - tai ramybė sklandanti saulės užaugintame ir vėjo sušukuotame miške. Levanda ramina, tabakas primena, o aromatingi prieskoniai atskleidžia neišnarpliojamas istorijas.

Sodraus ir ryškaus kvapo karalienė levanda nuramina, užliūliuoja ir apkabina. Į kvapų derinį įsilieja saldžių, aitrių ir šildančių prieskonių mišinys, aromatui suteikdamas mistikos. Įsimaišydamas į kvapų sūkurį nostalgiškas, gilus ir charizmatiškas tabakas suteikia aromatui vientisumo ir svorio. Kvapo derinį užbaigia žaismingoji vanilė apžavinti saldžiu, kreminiu ir šventišku aromatu.

36,00 €
Su mokesčiais
Išparduota

Kvapų natos:

  • Levandos - ramina,
  • Saldžių, aitrių ir šildančių prieskonių mišinys,
  • Tabakas - vientisumas,
  • Vanilė - saldumas.

Šis purškiklio sudėtis yra tik iš natūralių, gamtoje randamų ingredientų. Jis yra universalus ir naudojamas kaip kvapni kūno dulksna ir gaivus namų erdvių bei automobilio salono kvapas.

Cereria Molla 1899 - tai ispanų šeimos įkurtas namų kvapų verslas, kuris gyvuoja daugiau nei 100 metų. Kvapnios žvakės gaminamos rankomis išliko pagrindiniu šio prekinio ženklo principu. Pasiūlos augimas neleidžia sustoti dabartinei kartai, tad produkcija yra nuolat tobulinama. Šios šeimos sėkmės paslaptis - tai iš kartos į kartą perduodamos tradicijos bei gamtos palaikymo idėja. 

Cereria Molla 1899

Charakteristikos

Prekės ženklas
Cereria Molla 1899
Talpa
100 ml
Kvapo pavadinimas
VELVET WOOD
Kvapų šeima
Medienos
Kategorijos
Kūno kvepalai
Purškiami kvapai
Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.