"Cereria Molla" purškiklis & kūno dulksna "Basil&Mandarin" 100 ml.

Cereria Molla 1899 "BASIL & MANDARIN" – tai saldi gaiva ir gera energija. Šviežių vaisių ir intensyvaus baziliko draugystė kuria įkvepiantį aromatą. Intensyvus baziliko ir mandarinų kvapas kuria įsimintinas akimirkas ir drąsiai žvelgia į ateinantį rytojų.

Bazilikas yra šio kvapo karalius, suteikiantis jam intensyvumo ir svorio. Mandarinai suteikia kvapui kartaus ir salsvo prieskonio. Į šį derinį elegantiškai įsisukę jazminai kvapą praturtina  saldžiais ir nosį kutenančias žiedais, o citrinų žievelės ir laimas užbaigia aromatą gaiviu ir šviežiu citrusų akordu.

36,00 €
Su mokesčiais

Kvapų natos:

  • Bazilikas - kvapo intensyvumas,
  • Mandarinai - saldumas ir kartumas,
  • Jazminai - saldumas,
  • Citrinų žievelės - gaiva.

Šis purškiklio sudėtis yra tik iš natūralių, gamtoje randamų ingredientų. Jis yra universalus ir naudojamas kaip kvapni kūno dulksna ir gaivus namų erdvių bei automobilio salono kvapas.

Cereria Molla 1899 - tai ispanų šeimos įkurtas namų kvapų verslas, kuris gyvuoja daugiau nei 100 metų. Kvapnios žvakės gaminamos rankomis išliko pagrindiniu šio prekinio ženklo principu. Pasiūlos augimas neleidžia sustoti dabartinei kartai, tad produkcija yra nuolat tobulinama. Šios šeimos sėkmės paslaptis - tai iš kartos į kartą perduodamos tradicijos bei gamtos palaikymo idėja. 

Cereria Molla 1899
3 Prekės

Charakteristikos

Prekės ženklas
Cereria Molla 1899
Talpa
100 ml
Kvapo pavadinimas
BASIL & MANDARIN
Kvapų šeima
Citrusiniai
Kategorijos
Kūno kvepalai
Purškiami kvapai
Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.