"Cereria Molla" purškiklis & kūno dulksna "Moroccan cedar" 100 ml

Cereria Molla 1899 "MOROCCAN CEDAR" - tai saldžių ir aitrių kvapų kelionė. Aromatas veda į spalvingą Maroko egzotiką. Beribių dykumų kaitra ir stulbinančios oazės, ryškūs gatvių akcentai ir nesuskaičiuojamos turgaus skraistės... 

Geidulingas kedras šildo balzaminiu ir žemišku miško kvapu. Muskato ir juodųjų pipirų draugystė papildo žemišku ir aitriu prieskoniu. Oda apjungia aromatą. Įsimaišydami į kvapų sūkurį čiobrelio ir pačiulio pora palieka švelnų medaus ir drėgnos žemės aromatą. Kvapo derinį užbaigia vanilė savo saldžiu, kreminiu ir šventišku aromatu.

36,00 €
Su mokesčiais

Kvapų natos:

  • Kedras - miško kvapas,
  • Muskatas ir juodieji pipirai - žemiškas ir aitrus prieskonis,
  • Oda - gilus aromatas,
  • Čiobrelis ir pačiulis - švelnus medaus ir drėgnos žemės aromatas,
  • Vanilė - intensyvus kreminis aromatas.

Šis purškiklio sudėtis yra tik iš natūralių, gamtoje randamų ingredientų. Jis yra universalus ir naudojamas kaip kvapni kūno dulksna ir gaivus namų erdvių bei automobilio salono kvapas.

Cereria Molla 1899 - tai ispanų šeimos įkurtas namų kvapų verslas, kuris gyvuoja daugiau nei 100 metų. Kvapnios žvakės gaminamos rankomis išliko pagrindiniu šio prekinio ženklo principu. Pasiūlos augimas neleidžia sustoti dabartinei kartai, tad produkcija yra nuolat tobulinama. Šios šeimos sėkmės paslaptis - tai iš kartos į kartą perduodamos tradicijos bei gamtos palaikymo idėja. 

Cereria Molla 1899
1 Vienetas

Charakteristikos

Prekės ženklas
Locherber Milano
Talpa
100 ml
Kvapo pavadinimas
MOROCCAN CEDAR
Kvapų šeima
Medienos
Kategorijos
Kūno kvepalai
Purškiami kvapai
Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.