"Cereria Molla" purškiklis & kūno dulksna "Black orchid & lilly" 100 ml

Cereria Molla 1899 "BLACK ORCHID & LILY" - tai ryškus ir įvairiaspalvis kvapas, kuris nudžiugina kaip vėjelio atneštas gėlių aromatas. Jei išssiilgsite vasaros, šis maloniai sodrus ir kaskart vis kitoks kvapas, jus šildys visus metus. šis kvapas balansuoja tobuloje harmonijoje tarp sausos medienos, saldžių gėlių ir citrusų natų. 

Jazmino - tai pagrindinis kvapo akcentas, kuris suteikia kvapui intensyvumo ir saldumo. Saulės prisirpinto persiko aromatas tarsi lipnus sirupas maloniai sukutena nosį. Į kvapų kompaniją įsisukęs citrusas suteikia kvapui gaivos ir malonios rūgštelės. Muskatas pasižymi žemišku prieskoniu, kuris sukuria įspūdingą harmoniją gėlių ir vaisių derinyje.

36,00 €
Su mokesčiais

Kvapų natos:

  • Jazminas,
  • Persikas,
  • Citrusai,
  • Muskatas.

Šis purškiklio sudėtis yra tik iš natūralių, gamtoje randamų ingredientų. Jis yra universalus ir naudojamas kaip kvapni kūno dulksna ir gaivus namų erdvių bei automobilio salono kvapas.

Cereria Molla 1899 - tai ispanų šeimos įkurtas namų kvapų verslas, kuris gyvuoja daugiau nei 100 metų. Kvapnios žvakės gaminamos rankomis išliko pagrindiniu šio prekinio ženklo principu. Pasiūlos augimas neleidžia sustoti dabartinei kartai, tad produkcija yra nuolat tobulinama. Šios šeimos sėkmės paslaptis - tai iš kartos į kartą perduodamos tradicijos bei gamtos palaikymo idėja. 

Cereria Molla 1899
1 Vienetas

Charakteristikos

Prekės ženklas
Cereria Molla 1899
Talpa
100 ml
Kvapo pavadinimas
BLACK ORCHID & LILLY
Kvapų šeima
Gėlių
Kategorijos
Kūno kvepalai
Purškiami kvapai
Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.