• Išparduota

"Cereria Molla" namų kvapų difuzorius "Raspberry&Black Vanilla" 100 ml.

Cereria Molla 1899 "RASPBERRY & BLACK VANILLA" – tai viena kitą papildančios avietė ir tamsioji vanilė, kurios kuria romantišką ir žaismingą nuotaiką. Ilgomis vasaros dienomis kvepiantis aromatas sugrąžina į šildančias jaunystės dienas, kada buvo pilnos saujos prisirpusių uogų... kada drėgną žolę jautė basos kojos.

Aviečių aromatas lyg burnoje tirpstantis vasaros prisiminimas - toks lengvai saldus ir malonus rūgštus. Avietės žiedai papildo kvapą švelniai žemišku gėlių aromatu. Geidulinga tamsioji vanilė užima svarbią poziciją kvapo natose, palikdama šildantį ir viliojantį šleifą.

34,00 €
Su mokesčiais
Išparduota

Kvapų natos:

  • Aviečių aromatas – lengvas saldumas ir malonus rūgštumas,
  • Avietės žiedai - žemiškas gėlių aromatas,
  • Tamsi vanilė - šildantį saldumas.

Rankų darbo difozoriaus buteliukas minimalistiškai papildo namų interjerą. Kuria namų jaukumą skleisdamas netikėtas kvapų kombinacijas. Sodrios spalvos stiklo buteliukas atspindi idėją natūralių žaliavų panaudojimui bei gamtos išsaugojimui. 

Cereria Molla 1899 - tai ispanų šeimos įkurtas namų kvapų verslas, kuris gyvuoja daugiau nei 100 metų. Kvapnios žvakės gaminamos rankomis išliko pagrindiniu šio prekinio ženklo principu. Pasiūlos augimas neleidžia sustoti dabartinei kartai, tad produkcija yra nuolat tobulinama. Šios šeimos sėkmės paslaptis - tai iš kartos į kartą perduodamos tradicijos bei gamtos palaikymo idėja. Cereria Molla 1899 produktų sudėtis yra tik iš natūralių, gamtoje randamų ingredientų. 

100 ml difuzorius garuoja apie 2-3 mėnesius. Geriausiai naudoti 4-10 m² patalpoje.

Cereria Molla 1899
Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.