"Cereria Molla" namų kvapų difuzorius "Amber&Sandalwood" 100 ml.

Cereria Molla 1899 "AMBER & SANDALWOOD"  - tai po saulėje mirguliuojančiais žaliais lapeliais raudonuojančios uogos. Gaivumo ir aitrumo natų draugystė atvėsina lyg vėjelis saulės kaitroje. Vasaros miško natų derinys – tarsi pasivaikščiojimas dar neišvaikščiotais miško takais.

Prabangą ir įspūdingą akcentą suteikia visapusiška ambra, kuri žavi saldžiais, aitriais ir dūminiais prieskoniais. Lengvumą ir švaros pojūtį kvapui suteikia citrusiniai vaisiai. Žemišką ir šildantį odos aromatą išskiria muskusas. Kvapo derinį užbaigia sandalmedis, kuris atskleidžia švarios medienos aromatą su saldžiai kreminiu prieskoniu.

34,00 €
Su mokesčiais

Kvapų natos:

  • Visapusiška ambra - saldūs, aitrūs, dūminiai aromatai,
  • Citrusiniai vaisiai - lengvas rūgštus aromatas,
  • Muskusas - šildantis ir žemiškas odos aromatas,
  • Sandalmedis - medienos aromatas su saldžiai kreminiu prieskoniu.

Rankų darbo difozoriaus buteliukas minimalistiškai papildo namų interjerą. Kuria namų jaukumą skleisdamas netikėtas kvapų kombinacijas. Sodrios spalvos stiklo buteliukas atspindi idėją natūralių žaliavų panaudojimui bei gamtos išsaugojimui. 

Cereria Molla 1899 - tai ispanų šeimos įkurtas namų kvapų verslas, kuris gyvuoja daugiau nei 100 metų. Kvapnios žvakės gaminamos rankomis išliko pagrindiniu šio prekinio ženklo principu. Pasiūlos augimas neleidžia sustoti dabartinei kartai, tad produkcija yra nuolat tobulinama. Šios šeimos sėkmės paslaptis - tai iš kartos į kartą perduodamos tradicijos bei gamtos palaikymo idėja. Cereria Molla 1899 produktų sudėtis yra tik iš natūralių, gamtoje randamų ingredientų.

100 ml difuzorius garuoja apie 2-3 mėnesius. Geriausiai naudoti 4-10 m² patalpoje.

Cereria Molla 1899
6 Prekės

Charakteristikos

Prekės ženklas
Cereria Molla 1899
Talpa
100 ml
Kvapo pavadinimas
Amber & Sandalwood
Kvapų šeima
Rytietiški
Kategorijos
Kvapų difuzoriai
Patalpos dydis
5-10 m²
Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.