• Išparduota

"Cereria Molla" namų kvapų difuzorius "Bergamotto Di Calabria" 100 ml.

Cereria Molla 1899 "BERGAMOTTO DI CALABRIA" - tai aitrus, galingas ir charakteringas aromatas. Saldžiai gaivus gėlių ir medienos kvapas apsups tobula kvapų darna, kuri suteiks jėgų antplūdį.

Sandalmedis atskleidžia intensyvų švarios medienos aromatą su saldžiu prieskoniu. Šviežių bergamočių vaisių aromatas išsiskiria citrusine gaiva ir lengvumu, o citrina užbaigia kvapo derinį citrusiniu rūgštumu.

34,00 €
Su mokesčiais
Išparduota

Kvapų natos:

  • Sandalmedis – medienos aromatas su saldžiu prieskoniu,
  • Bergamo - citrusinė gaiva ir lengvumumas,
  • Citrina - rūgštumas ir gaiva.

Rankų darbo difozoriaus buteliukas minimalistiškai papildo namų interjerą. Kuria namų jaukumą skleisdamas netikėtas kvapų kombinacijas. Sodrios spalvos stiklo buteliukas atspindi idėją natūralių žaliavų panaudojimui bei gamtos išsaugojimui. 

Cereria Molla 1899 - tai ispanų šeimos įkurtas namų kvapų verslas, kuris gyvuoja daugiau nei 100 metų. Kvapnios žvakės gaminamos rankomis išliko pagrindiniu šio prekinio ženklo principu. Pasiūlos augimas neleidžia sustoti dabartinei kartai, tad produkcija yra nuolat tobulinama. Šios šeimos sėkmės paslaptis - tai iš kartos į kartą perduodamos tradicijos bei gamtos palaikymo idėja. Cereria Molla 1899 produktų sudėtis yra tik iš natūralių, gamtoje randamų ingredientų. 

100 ml difuzorius garuoja apie 2-3 mėnesius. Geriausiai naudoti 4-10 m² patalpoje.

Cereria Molla 1899

Charakteristikos

Prekės ženklas
Cereria Molla 1899
Talpa
100 ml
Kvapo pavadinimas
BERGAMOTTO DI CALABRIA
Kategorijos
Kvapų difuzoriai
Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.