"Cereria Molla" namų kvapų difuzorius "Basil&Mandarin" 100 ml.

Cereria Molla 1899 "BASIL & MANDARIN" – tai saldi gaiva ir gera energija. Šviežių vaisių ir intensyvaus baziliko draugystė kuria įkvepiantį aromatą. Intensyvus baziliko ir mandarinų kvapas kuria įsimintinas akimirkas ir drąsiai žvelgia į ateinantį rytojų.

Bazilikas yra šio kvapo karalius, suteikiantis jam intensyvumo ir svorio. Mandarinai suteikia kvapui kartaus ir salsvo prieskonio. Į šį derinį elegantiškai įsisukę jazminai kvapą praturtina  saldžiais ir nosį kutenančias žiedais, o citrinų žievelės ir laimas užbaigia aromatą gaiviu  ir šviežiu citrusų akordu.

34,00 €
Su mokesčiais

Kvapų natos:

  • Bazilikas - kvapo intensyvumas,
  • Mandarinai - saldumas ir kartumas,
  • Jazminai - saldumas,
  • Citrinų žievelės - gaiva.

Rankų darbo difozoriaus buteliukas minimalistiškai papildo namų interjerą. Kuria namų jaukumą skleisdamas netikėtas kvapų kombinacijas. Sodrios spalvos stiklo buteliukas atspindi idėją natūralių žaliavų panaudojimui bei gamtos išsaugojimui. 

Cereria Molla 1899 - tai ispanų šeimos įkurtas namų kvapų verslas, kuris gyvuoja daugiau nei 100 metų. Kvapnios žvakės gaminamos rankomis išliko pagrindiniu šio prekinio ženklo principu. Pasiūlos augimas neleidžia sustoti dabartinei kartai, tad produkcija yra nuolat tobulinama. Šios šeimos sėkmės paslaptis - tai iš kartos į kartą perduodamos tradicijos bei gamtos palaikymo idėja. Cereria Molla 1899 produktų sudėtis yra tik iš natūralių, gamtoje randamų ingredientų.

100 ml difuzorius garuoja apie 2-3 mėnesius. Geriausiai naudoti 4-10 m² patalpoje.

Cereria Molla 1899
3 Prekės

Charakteristikos

Prekės ženklas
Cereria Molla 1899
Talpa
100 ml
Kvapo pavadinimas
BASIL & MANDARIN
Kvapų šeima
Citrusiniai
Kategorijos
Kvapų difuzoriai
Patalpos dydis
5-10 m²
Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.