"Cereria Molla" namų kvapų difuzorius "Bulgarian rose & oud" 100 ml

Cereria Molla 1899 "BURGARIAN ROSE & OUD" - tai intin malonus ir pažįstamas namų ir gamtos aromatas. Jis tarsi tyliai vaikštinėja medinėmis verandos grindimis, švelniai lipa stalo kojomis, paliečia vazoninių gėlių kvapnius žiedus ir atsargiai sujudina... kad suklustume ir gamtos kalbą išgirstume.

Sandalmedis atskleidžia intensyvų švarios medienos aromatą su saldžiu prieskoniu. Išraiškingas kedras kvapą sušildo itin jaukiu ir žemišku miško kvapu. Į kvapų kompaniją įsisukęs saldus jazminas papuošia aromatą intensyvumu. Kvapo derinį užbaigia charizmatiškasis pačiulis, kutis  išsiskiria sodriu muskato ir žemės kvapu.

34,00 €
Su mokesčiais

Kvapų natos:

  • Sandalmedis - mediena su saldžiu kreminiu prieskoniu,
  • Kedras - žemiškas kvapas.
  • Jazminas - gėlės,
  • Pačiulis - žemė.

Rankų darbo difozoriaus buteliukas minimalistiškai papildo namų interjerą. Kuria namų jaukumą skleisdamas netikėtas kvapų kombinacijas. Sodrios spalvos stiklo buteliukas atspindi idėją natūralių žaliavų panaudojimui bei gamtos išsaugojimui. 

Cereria Molla 1899 - tai ispanų šeimos įkurtas namų kvapų verslas, kuris gyvuoja daugiau nei 100 metų. Kvapnios žvakės gaminamos rankomis išliko pagrindiniu šio prekinio ženklo principu. Pasiūlos augimas neleidžia sustoti dabartinei kartai, tad produkcija yra nuolat tobulinama. Šios šeimos sėkmės paslaptis - tai iš kartos į kartą perduodamos tradicijos bei gamtos palaikymo idėja. Cereria Molla 1899 produktų sudėtis yra tik iš natūralių, gamtoje randamų ingredientų. 

100 ml difuzorius garuoja apie 2-3 mėnesius. Geriausiai naudoti 4-10 m² patalpoje.

Cereria Molla 1899
5 Prekės

Charakteristikos

Prekės ženklas
Cereria Molla 1899
Talpa
100 ml
Kvapo pavadinimas
BULGARIAN ROSE & OUD
Kategorijos
Kvapų difuzoriai
Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.