"Locherber" namų kvapų difuzorius "Agathis Amber" 250 ml

Locherber Milano "AGATHIS AMBER" - senovinė gintaro derva, lyg brangakmenis, viduje išlaiko nepakartojantį aromatą, kuris išsiskiria kaitinant saldžiu ir aštriu kvapu.

 Saldžioji bergamotė apžavi kvapo saldumu. Smilkalų ir baltos rožės draugystė priduoda kvapui paslaptingumo. Į šią kvapų draugystę elegantiškai įsisuka tobulas santalo ir vanilės derinys, kuris maloniai nuramina. Šią kvapo kompoziciją vainikuoja pačiulė ir gintaras skleisdami žemės natas.

74,00 €
Su mokesčiais

Kvapo natos:

  • Saldžioji bergamotė,
  • Balta rožė ir smilkalai,
  • Vanilė ir santalas,
  • Gintaras ir pačiulė.

"Locherber Milano" - tai labai aukštos kokybės ir natūralios sudėties namų kvapai, suteikiantys savitumo patalpoms, kuriose tenka praleisti didelę dalį laiko. Juose esantys natūralūs eteriniai aliejai suteikia malonumą mūsų nosytėms. Šis išraiškingas, ryškus ir charakteringas kvapas gimęs iš Italijos gamtos, architektūros, meno ir kultūros.

Difuzorių buteliukai yra rankomis dažyto stiklo. Medinis rankų darbo dangtelis taip pat prisideda prie produkto išskirtinumo. Elegantiškas difuzoriaus buteliukas užims ypatingą vietą Jūsų namuose.

"Locherber Milano" kvapai kuria prisiminimus ir sužadina emocijas. Italų šeimos prekinis ženklas yra augintas trijų kartų, kurios iki šių dienų išlaikė tradicinius gamybos principus."Locherber Milano" jau 40 metų kuria kūno ir namų kvapus atsižvelgdami į smulkiausias produkto detales."Locherber Milano" kvapai ne tik užpildys Jūsų namus prabangiu kvapu, bet ir suteiks žavesio difuzoriaus buteliukai, kurie taps nuostabia namų interjero detale.

Locherber Milano
2 Prekės

Charakteristikos

Prekės ženklas
Locherber Milano
Talpa
250 ml
Kvapo pavadinimas
Agathis Amber
Kvapų šeima
Rytietiški
Kategorijos
Kvapų difuzoriai
Patalpos dydis
20-40 m²
Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.