"Locherber" namų kvapų difuzorius "Dolce Roma XXI" 250 ml

Locherber Milano "DOLCE ROMA XXI" - tai chaoso ir grožio šokis nuo aušros iki sutemų.

Citrusinių vaisių, bergamotės, serbentų, ananasų, obuolių ir raudonų vynuogių aromatas jausmingai gaivina lyg romantiškame pasivaikščiojime po Italiją. Rožių, figų ir alyvuogių mediena užliūliuoja jaukumu. Muskusas, vanilė, gintaras ir pačiulis kvapo derinį užbaigia šildančiu aromatu.

74,00 €
Su mokesčiais

Kvapo natos:

  • Citrusiniai vaisiai, bergamotės, serbentai, ananasai, obuoliai ir raudonos vynuogės,
  • Rožių, figų ir alyvuogių mediena,
  • Muskusas, vanilė, gintaras ir pačiulis.

"Locherber Milano" - tai labai aukštos kokybės ir natūralios sudėties namų kvapai, suteikiantys savitumo patalpoms, kuriose tenka praleisti didelę dalį laiko. Juose esantys natūralūs eteriniai aliejai suteikia malonumą mūsų nosytėms. Šis išraiškingas, ryškus ir charakteringas kvapas gimęs iš Italijos gamtos, architektūros, meno ir kultūros.

Difuzorių buteliukai yra rankomis dažyto stiklo. Medinis rankų darbo dangtelis taip pat prisideda prie produkto išskirtinumo. Elegantiškas difuzoriaus buteliukas užims ypatingą vietą Jūsų namuose.

"Locherber Milano" kvapai kuria prisiminimus ir sužadina emocijas. Italų šeimos prekinis ženklas yra augintas trijų kartų, kurios iki šių dienų išlaikė tradicinius gamybos principus."Locherber Milano" jau 40 metų kuria kūno ir namų kvapus atsižvelgdami į smulkiausias produkto detales."Locherber Milano" kvapai ne tik užpildys Jūsų namus prabangiu kvapu, bet ir suteiks žavesio difuzoriaus buteliukai, kurie taps nuostabia namų interjero detale.

2 Prekės
Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.