"Locherber" namų kvapų difuzorius "Grigio Milano" 250 ml

Locherber Milano "GRIGIO MILANO" -  tai gaivus ir jausmingas aromatas su jaukumo ir prabangos prieskoniu.

Bergamotės ir pelargonijos pažeria ryškų ir saldų gėlių aromatą. Į gėlių kompoziciją įsisukęs šafranas, sužavi intensyviu rytietišku aromatu. Charakteringas jazminas ir geidulingoji rožė vilioja ryškiu, sodriu, svaiginančiu aromatu.

74,00 €
Su mokesčiais

Kvapo natos:

  • Bergamotės, pelargonijos,
  • Šafranas, damaskinė rožė, jazminas.

"Locherber Milano" - tai labai aukštos kokybės ir natūralios sudėties namų kvapai, suteikiantys savitumo patalpoms, kuriose tenka praleisti didelę dalį laiko. Juose esantys natūralūs eteriniai aliejai suteikia malonumą mūsų nosytėms. Šis išraiškingas, ryškus ir charakteringas kvapas gimęs iš Italijos gamtos, architektūros, meno ir kultūros.

Difuzorių buteliukai yra rankomis dažyto stiklo. Medinis rankų darbo dangtelis taip pat prisideda prie produkto išskirtinumo. Elegantiškas difuzoriaus buteliukas užims ypatingą vietą Jūsų namuose.

"Locherber Milano" kvapai kuria prisiminimus ir sužadina emocijas. Italų šeimos prekinis ženklas yra augintas trijų kartų, kurios iki šių dienų išlaikė tradicinius gamybos principus."Locherber Milano" jau 40 metų kuria kūno ir namų kvapus atsižvelgdami į smulkiausias produkto detales."Locherber Milano" kvapai ne tik užpildys Jūsų namus prabangiu kvapu, bet ir suteiks žavesio difuzoriaus buteliukai, kurie taps nuostabia namų interjero detale.

Locherber Milano
2 Prekės
Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.