"Locherber" namų kvapų difuzorius "Rhubarbe Royale" 1000 ml

Locherber Milano "RHUBARBE ROYALE" - tai prisirpusi vasara atsiskleidusi skaniausiomis vaisinėmis natomis. 

Jazminas skleidžia ryškų ir sodrų kvapą. Raudonos uogos persipina maloniu saldžiu ir rūgščiu aromatu. Ciklamenas praturtina maloniu gėlių aromatu. Intensyviu žemišku miško aromatu kvapo derinį užbaigia kadagys.

158,00 €
Su mokesčiais

Kvapo natos:

  • Jazminas,
  • Raudonos uogos,
  • Ciklamenas,
  • Kadagys.

"Locherber Milano" - tai labai aukštos kokybės ir natūralios sudėties namų kvapai, suteikiantys savitumo patalpoms, kuriose tenka praleisti didelę dalį laiko. Juose esantys natūralūs eteriniai aliejai suteikia malonumą mūsų nosytėms. Šis išraiškingas, ryškus ir charakteringas kvapas gimęs iš Italijos gamtos, architektūros, meno ir kultūros.

Difuzorių buteliukai yra rankomis dažyto stiklo. Medinis rankų darbo dangtelis taip pat prisideda prie produkto išskirtinumo. Elegantiškas difuzoriaus buteliukas užims ypatingą vietą Jūsų namuose.

"Locherber Milano" kvapai kuria prisiminimus ir sužadina emocijas. Italų šeimos prekinis ženklas yra augintas trijų kartų, kurios iki šių dienų išlaikė tradicinius gamybos principus."Locherber Milano" jau 40 metų kuria kūno ir namų kvapus atsižvelgdami į smulkiausias produkto detales."Locherber Milano" kvapai ne tik užpildys Jūsų namus prabangiu kvapu, bet ir suteiks žavesio difuzoriaus buteliukai, kurie taps nuostabia namų interjero detale.

Locherber Milano
2 Prekės

Charakteristikos

Prekės ženklas
Locherber Milano
Talpa
1000 ml
Kvapo pavadinimas
Rhubarbe Royale
Kvapų šeima
Vaisių
Kategorijos
Kvapų difuzoriai
Patalpos dydis
40-60 m²
Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.