PARCO 1923 šampūnas 500 ml

Skystas šampūnas, praturtintas natūralia medžio anglimi, turintis detoksikuojančių ir balansą atkuriančių savybių. Priemonė efektyviai valo galvos odą ir atgaivina nuo įtempto gyvenimo būdo pavargusius-nualintus plaukus.

42,00 €
Su mokesčiais

Kvapiosios PARCO1923 aromato natos subtiliai atsiskleidžia šampūne, kurio sudėtis praturtinta juodos spalvos, natūraliais medžio anglies milteliais. Veikdami kaip magnetas, natūralūs anglies milteliai pritraukia ir sugeria organinius ir neorganinius nešvarumus iš aplinkos, tokius kaip smogas, dulkės ir kitos teršiančios dalelės, suteikdami ilgalaikį švaros ir gaivos pojūtį. Balzaminių ir gaivinamųjų savybių turintys kadagio ekstraktai atkuria galvos odos mikrocirkuliaciją ir padeda sustiprinti plaukus nuo šaknų, todėl plaukai tampa šilkiniai ir spindintys.

Idealiai tinka pavargusiems ir nuo užterštos aplinkos, agresyvių procedūrų bei saulės pažeistiems bei nualintiems plaukams atstatyti. Dėka natūralių paviršinių aktyviųjų medžiagų, kurios išsaugo plaukų hidrolipidinę plėvelę, ši subtili šampūno formulė tinka dažnam naudojimui.

100% natūralūs anglies milteliai, ECOCERT ženklinimas ir be alergenų.

Sudėtyje nėra: silicio, mineralinių aliejų, parabenų, TEA, DEA, sintetinių dažiklių.

Parco 1923
1 Vienetas
Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.