PARCO 1923 kūno kvepalai "Scarpetta di Venere" 100 ml

PARCO 1923 "SCARPETTA DI VENERE" - tai aistros kvapas susipynęs su paslaptimi, nostalgija, romantika, kerais ir vilionėmis.

Šio kvapo karalienė plačialapė klumpaitė vilioja paslaptimi. Ji traukia savo išskirtiniu grožiu ir apkeri intensyviu kvapu. Laukinė mėlynė ir paprastasis erškėtis susilieja į saldžiai aštrų kvapo derinį, kuris nukelia į nostalgišką gėlių sodą. Buko medis kartu su muskusu įgauna dar gilesnį romantišką aromatą. Pupmedžio esencija keri miško aromatu viliodama švelnios karamelės prieskoniu. Vilkdalgio ir raudonosios lelijos kvapų draugystė sušvelnina natas saldžių gėlių aromatu.

170,00 €
Su mokesčiais

Kvapo natos:

  • Plačialapė klumpaitė – intensyvumas,
  • Laukinė mėlynė ir paprastasis erškėtis - saldžiai aštrų derinys,
  • Buko medis ir muskusas - mediena,
  • Pupmedžio esencija - miško ir švelnios karamelės aromatas,
  • Vilkdalgis ir raudonoji lelija - saldžių gėlių aromatas.

Parco 1923 simbolis – auksinis lokys. Autentišką kvepalų buteliuką puošia buko medienos dangtelis ir jį juosiantis "Pietra Gentile" akmens žiedas dar labiau susieja ryšį su gamta . Šis ypatingas akmuo dėl porėtos tekstūros surenka ir išsaugo kvapo molekules, tad kvepalams pasibaigus galėsite toliau mėgautis šiuo kerinčiu aromatu.

Parco 1923 istoriją pasakoja apie Abrucio senojo miško parką. Karališkoji šeima 1923-iais metais įkūrė vieną seniausių parkų Europoje. Jame saugomos išskirtinės lauko gėlės daugelį metų buvo tirtos ekspertų ir pripažintos vertingomis. Šie unikalūs augalai šiandien sudaro Parco 1923 produkcijos sudėtį. Aštuonių gėlių derinys ne tik praturtina kūno odą naudingomis savybėmis, bet ir išsiskiria kerinčiu miško gilumos aromatu.

1 Vienetas

Charakteristikos

Prekės ženklas
Parco 1923
Talpa
100 ml
Kvapų šeima
Gėlių
Kategorijos
Kūno kvepalai
Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.