• Išparduota

"Locherber" namų kvapų difuzorius"Inuit" 500 ml

Locherber Milano "INUIT" - tai Grenlandijos ledynai ir šalti jos vėjai. Tai laisvės, galios ir veržlumo kvapas.

Žalioji arbata suteikia šiam kvapui šviežumo. Su šia gaiva ypatingai tinkantys juodieji serbentai įpina ryškų aromatą. Galbaninė ferula praturtina lauko pievų aromatu.

85,00 €
Su mokesčiais
Išparduota

Kvapo natos:

  • Žalioji arbata,
  • Galbaninė ferula,
  • Juodieji serbentai.

"Locherber Milano" - tai labai aukštos kokybės ir natūralios sudėties namų kvapai, suteikiantys savitumo patalpoms, kuriose tenka praleisti didelę dalį laiko. Juose esantys natūralūs eteriniai aliejai suteikia malonumą mūsų nosytėms. Šis išraiškingas, ryškus ir charakteringas kvapas gimęs iš Italijos gamtos, architektūros, meno ir kultūros.

Difuzorių buteliukai yra rankomis dažyto stiklo. Medinis rankų darbo dangtelis taip pat prisideda prie produkto išskirtinumo. Elegantiškas difuzoriaus buteliukas užims ypatingą vietą Jūsų namuose.

"Locherber Milano" kvapai kuria prisiminimus ir sužadina emocijas. Italų šeimos prekinis ženklas yra augintas trijų kartų, kurios iki šių dienų išlaikė tradicinius gamybos principus."Locherber Milano" jau 40 metų kuria kūno ir namų kvapus atsižvelgdami į smulkiausias produkto detales."Locherber Milano" kvapai ne tik užpildys Jūsų namus prabangiu kvapu, bet ir suteiks žavesio difuzoriaus buteliukai, kurie taps nuostabia namų interjero detale.

Locherber Milano

Charakteristikos

Prekės ženklas
Locherber Milano
Talpa
500 ml
Kvapo pavadinimas
Inuit
Kvapų šeima
Gėlių
Kategorijos
Kvapų difuzoriai
Patalpos dydis
20-40 m²
Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.