"Locherber" namų kvapų difuzorius "Habana Tobacco" 250 ml.

Locherber Milano "HABANA TOBACCO" - tai prieskonių ir gėlių aromatas papildytas tabako dūmu.

Bergamotės ir medaus draugystė susilieja saldžiam aromatui, apkerinčiam visas pievų biteles. Į saldų aromato sūkurį įsimaišo riešutinis kokoso gaivumas ir traškumas, kuris sušvelnina saldžias natas. Charizmatiškas tabako aromatas suteikia kvapams vientisumo ir svorio. Gvazdikėlių ir gintaro derinys sukuria netikėtai sodrų prieskonių ir dervos aromatą. Į kvapų kompaniją įsisukusios vanilė ir žibutės, viliodamos giliu saldumu, papildo aromatą spontanišku nuotykiu. Išraiškingas kedras ir pačulė vainikuoja kompoziciją šiltu ir itin jaukiu žemišku miško kvapu.

74,00 €
Su mokesčiais

Kvapo natos:

  • Bergamotė ir medus,
  • Riešutinis kokosas,
  • Tabakas,
  • Gvazdikėliai ir gintaras,
  • Vanilė ir žibutės,
  • Kedras ir pačulė.

"Locherber Milano" - tai labai aukštos kokybės ir natūralios sudėties namų kvapai, suteikiantys savitumo patalpoms, kuriose tenka praleisti didelę dalį laiko. Juose esantys natūralūs eteriniai aliejai suteikia malonumą mūsų nosytėms. Šis išraiškingas, ryškus ir charakteringas kvapas gimęs iš Italijos gamtos, architektūros, meno ir kultūros.

Difuzorių buteliukai yra rankomis dažyto stiklo. Medinis rankų darbo dangtelis taip pat prisideda prie produkto išskirtinumo. Elegantiškas difuzoriaus buteliukas užims ypatingą vietą Jūsų namuose.

"Locherber Milano" kvapai kuria prisiminimus ir sužadina emocijas. Italų šeimos prekinis ženklas yra augintas trijų kartų, kurios iki šių dienų išlaikė tradicinius gamybos principus."Locherber Milano" jau 40 metų kuria kūno ir namų kvapus atsižvelgdami į smulkiausias produkto detales."Locherber Milano" kvapai ne tik užpildys Jūsų namus prabangiu kvapu, bet ir suteiks žavesio difuzoriaus buteliukai, kurie taps nuostabia namų interjero detale.

Locherber Milano
5 Prekės

Charakteristikos

Prekės ženklas
Locherber Milano
Talpa
250 ml
Kvapo pavadinimas
Habana Tobacco
Kvapų šeima
Medienos
Kategorijos
Kvapų difuzoriai
Patalpos dydis
10-20 m²
Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.