„Locherber“ namų kvapų difuzorius „Green Tea“ 50ml

Locherber Milano "GREEN TEA" - tai gaivus žalios arbatos kvapas su saldžiu figų ir rožių prieskoniu, kuris primena svaiginančius vasaros malonumus. 

Žalia arbata kvapui suteikia subtilaus kartumo ir lengvo šviežios žolės saldumo. Raminantis figos aromatas suteikia subtilų gaivos pojūtį, o gėlių karalienė rožė vilios sodriu svaiginančiu kvapu.

24,00 €
Su mokesčiais

Kvapo natos:

  • Žalia arbata,
  • Figos,
  • Rožės.

"Locherber Milano" - tai labai aukštos kokybės ir natūralios sudėties namų kvapai, suteikiantys savitumo patalpoms, kuriose tenka praleisti didelę dalį laiko. Juose esantys natūralūs eteriniai aliejai suteikia malonumą mūsų nosytėms. Šis išraiškingas, ryškus ir charakteringas kvapas gimęs iš Italijos gamtos, architektūros, meno ir kultūros.

Difuzorių buteliukai yra rankomis dažyto stiklo. Medinis rankų darbo dangtelis taip pat prisideda prie produkto išskirtinumo. Elegantiškas difuzoriaus buteliukas užims ypatingą vietą Jūsų namuose.

"Locherber Milano" kvapai kuria prisiminimus ir sužadina emocijas. Italų šeimos prekinis ženklas yra augintas trijų kartų, kurios iki šių dienų išlaikė tradicinius gamybos principus."Locherber Milano" jau 40 metų kuria kūno ir namų kvapus atsižvelgdami į smulkiausias produkto detales."Locherber Milano" kvapai ne tik užpildys Jūsų namus prabangiu kvapu, bet ir suteiks žavesio difuzoriaus buteliukai, kurie taps nuostabia namų interjero detale.

Locherber Milano
6 Prekės
Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.