„Locherber“ namų kvapų difuzorius „Fig and Roses“ 50ml

Locherber Milano "FIG AND ROSES" - tai romantiškas pasivaikščiojimas po kilmingą rožių parką.

Egzotiški vaisiai susuka galvą saldžiu, gaiviu ir karčiu aromato deriniu. Elegantiškai įsisukusi kilminga rožė sužadina geidulį savo intensyviu romantišku kvapu. Baltos gėlės kvapą praturtina vasaros aromatais, o mediena suteikia jaukumo ir šilumos.

25,00 €
Su mokesčiais

Kvapo natos:

  • Egzotiški vaisiai,
  • Kilminga rožė,
  • Baltosios gėlės,
  • Mediena.

"Locherber Milano" - tai labai aukštos kokybės ir natūralios sudėties namų kvapai, suteikiantys savitumo patalpoms, kuriose tenka praleisti didelę dalį laiko. Juose esantys natūralūs eteriniai aliejai suteikia malonumą mūsų nosytėms. Šis išraiškingas, ryškus ir charakteringas kvapas gimęs iš Italijos gamtos, architektūros, meno ir kultūros.

Difuzorių buteliukai yra rankomis dažyto stiklo. Medinis rankų darbo dangtelis taip pat prisideda prie produkto išskirtinumo. Elegantiškas difuzoriaus buteliukas užims ypatingą vietą Jūsų namuose.

"Locherber Milano" kvapai kuria prisiminimus ir sužadina emocijas. Italų šeimos prekinis ženklas yra augintas trijų kartų, kurios iki šių dienų išlaikė tradicinius gamybos principus."Locherber Milano" jau 40 metų kuria kūno ir namų kvapus atsižvelgdami į smulkiausias produkto detales."Locherber Milano" kvapai ne tik užpildys Jūsų namus prabangiu kvapu, bet ir suteiks žavesio difuzoriaus buteliukai, kurie taps nuostabia namų interjero detale.

1 Vienetas
Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.