• Išparduota

"Locherber" namų kvapų difuzorius "Black Karthago" 250 ml

Locherber Milano "BLACK KARTHAGO" - tai senoviniai Viduržemio jūros regiono aromatai.

Granatai, greipfruktai ir bergamotės susipynę su viena iš rečiausių juodųjų serbentų rūšių. Galvą susuka žaliasis obuolys, jazminas ir rožių žiedlapiai, kurie varžosi išraiškingais kvapų akordais. Saldžioji vanilė užbaigia aromatą apgaubdama šiluma.

74,00 €
Su mokesčiais
Išparduota

Kvapo natos:

  • Granatai, greipfruktai ir bergamotės,
  • Žaliasis obuolys, jazminas ir rožių žiedlapiai,
  • Saldžioji vanilė.

"Locherber Milano" - tai labai aukštos kokybės ir natūralios sudėties namų kvapai, suteikiantys savitumo patalpoms, kuriose tenka praleisti didelę dalį laiko. Juose esantys natūralūs eteriniai aliejai suteikia malonumą mūsų nosytėms. Šis išraiškingas, ryškus ir charakteringas kvapas gimęs iš Italijos gamtos, architektūros, meno ir kultūros.

Difuzorių buteliukai yra rankomis dažyto stiklo. Medinis rankų darbo dangtelis taip pat prisideda prie produkto išskirtinumo. Elegantiškas difuzoriaus buteliukas užims ypatingą vietą Jūsų namuose.

"Locherber Milano" kvapai kuria prisiminimus ir sužadina emocijas. Italų šeimos prekinis ženklas yra augintas trijų kartų, kurios iki šių dienų išlaikė tradicinius gamybos principus."Locherber Milano" jau 40 metų kuria kūno ir namų kvapus atsižvelgdami į smulkiausias produkto detales."Locherber Milano" kvapai ne tik užpildys Jūsų namus prabangiu kvapu, bet ir suteiks žavesio difuzoriaus buteliukai, kurie taps nuostabia namų interjero detale.

Locherber Milano

Charakteristikos

Prekės ženklas
Locherber Milano
Talpa
250 ml
Kvapo pavadinimas
Black Karthago
Kvapų šeima
Vaisių
Kategorijos
Kvapų difuzoriai
Patalpos dydis
10-20 m²
Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.