• Išparduota

"Locherber" kūno kvepalai "Habana Tobacco" 50 ml

Locherber Milano "HABANA TOBACCO" - tai prieskonių ir gėlių aromatas papildytas tabako dūmu.

Bergamotės ir medaus draugystė susilieja saldžiam aromatui, apkerinčiam visas pievų biteles. Į saldų aromato sūkurį įsimaišo riešutinis kokoso gaivumas ir traškumas, kuris sušvelnina saldžias natas. Charizmatiškas tabako aromatas suteikia kvapams vientisumo ir svorio. Gvazdikėlių ir gintaro derinys sukuria netikėtai sodrų prieskonių ir dervos aromatą. Į kvapų kompaniją įsisukusios vanilė ir žibutės, viliodamos giliu saldumu, papildo aromatą spontanišku nuotykiu. Išraiškingas kedras ir pačulė vainikuoja kompoziciją šiltu ir itin jaukiu žemišku miško kvapu.

47,00 €
Su mokesčiais
Išparduota

Kvapo natos:

  • Bergamotė ir medus - saldus sirupas,
  • Riešutinis kokosas - gaiva,
  • Tabakas - vientisumas,
  • Gvazdikėliai ir gintaras - gilus prieskonių ir dervos aromatas,
  • Vanilė ir žibutės - gilus saldumas,
  • Kedras ir pačulė - miško kvapas.

"Locherber Milano" – tai labai aukštos kokybės ir natūralios sudėties kvepalai, kurie pagaminti Italijoje. Šis išraiškingas, ryškus ir charakteringas kvapas gimęs iš Italijos gamtos, architektūros, meno ir kultūros. Gamtos natūralių ingredientų visuma ant žmogaus odos atsiskleidžia kaip savitas aromatas.

Kvepalų buteliukai yra rankomis dažyto stiklo, kuriuos puošia etiketės su atitinkamam kvapui būdingais ornamentais. Elegantiškas kvepalų buteliukas užims ypatingą vietą grožio staliuko lentynoje ir primins apie aromatingus ritualus kasdien.

"Locherber Milano" kvapai kuria prisiminimus ir sužadina emocijas. Italų šeimos prekinis ženklas yra augintas trijų kartų, kurios iki šių dienų išlaikė tradicinius gamybos principus."Locherber Milano" jau 40 metų kuria kūno ir namų kvapus atsižvelgdami į smulkiausias produkto detales."Locherber Milano" kvapai ne tik užpildys Jūsų namus prabangiu kvapu, bet ir suteiks žavesio buteliukai, kurie taps nuostabia namų interjero detale.

Locherber Milano

Charakteristikos

Prekės ženklas
Locherber Milano
Talpa
50 ml
Kvapo pavadinimas
Habana Tobacco
Kvapų šeima
Medienos
Kategorijos
Kūno kvepalai
Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.