"Locherber" kūno kvepalai "VENETIAE" 50 ml

Locherber Milano "VENETIAE" - tai gaivus kaip jūros vėjas ir jausmingas kaip rytietiški prieskoniai.

Išraiškinga bergamotė pažeria ryškiai saldų gėlių aromatą. Sicilijos citrina kvapą papido gaiva ir malonia rūgštele. Į kvapų kompaniją įsisukusi sodraus kvapo levanda nuramina. Mirtos ir kedro kvapų draugystė šildo geidulingu balzaminiu ir žemišku miško kvapu. Kompoziciją vainikuoja jūros dumbliai ir samanos dvelkdami vėjo nešama vėsuma ir ramybe.

50,00 €
Su mokesčiais

Kvapo natos:

  • Viršutinės natos: bergamotė, Sicilijos citrina,
  • Širdies natos: levandos, jūros dumbliai, miros,
  • Pagrindinės natos: kedras, samanos.

"Locherber Milano" – tai labai aukštos kokybės ir natūralios sudėties kvepalai, kurie pagaminti Italijoje. Šis išraiškingas, ryškus ir charakteringas kvapas gimęs iš Italijos gamtos, architektūros, meno ir kultūros. Gamtos natūralių ingredientų visuma ant žmogaus odos atsiskleidžia kaip savitas aromatas.

Kvepalų buteliukai yra rankomis dažyto stiklo, kuriuos puošia etiketės su atitinkamam kvapui būdingais ornamentais. Elegantiškas kvepalų buteliukas užims ypatingą vietą grožio staliuko lentynoje ir primins apie aromatingus ritualus kasdien.

"Locherber Milano" kvapai kuria prisiminimus ir sužadina emocijas. Italų šeimos prekinis ženklas yra augintas trijų kartų, kurios iki šių dienų išlaikė tradicinius gamybos principus."Locherber Milano" jau 40 metų kuria kūno ir namų kvapus atsižvelgdami į smulkiausias produkto detales."Locherber Milano" kvapai ne tik užpildys Jūsų namus prabangiu kvapu, bet ir suteiks žavesio buteliukai, kurie taps nuostabia namų interjero detale.

Locherber Milano
5 Prekės

Charakteristikos

Prekės ženklas
Locherber Milano
Talpa
50 ml
Kvapo pavadinimas
Venetiae
Kvapų šeima
Vandens
Kategorijos
Kūno kvepalai
Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.