• Išparduota

"Locherber" kūno kvepalai "AZAD KASHMERE" 50 ml

Locherber Milano "AZAD KASHMERE" - tai apsnigtų kalnų ir žaliuojančių slėnių aromatas kuriantis saugumą ir ramybę kiekvienų namų kampelyje.

Išraiškinga bergamotė užima svarbią poziciją kvapo natose pažerdama ryškiai saldų gėlių aromatą. Maroko jazminas ir lelija varžosi  išraiškingais savo charakteriais. Iriso ir vanilės derinys sutepa gėlių natas kreminiu karamelės aromatu. Juodmedžio ir ambros draugystė žavi saldžiais, aitriais ir dūminiais prieskoniais. Kompoziciją vainikuoja muskusas ir pačulė, kurie užbaigia aromatą šildančiais ir žemiškais odos ir miško aromatais.

47,00 €
Su mokesčiais
Išparduota

Kvapų natos:

  • Bergamotė - saldus gėlių aromatas,
  • Maroko jazminas ir lelija - išraiškingi kvapai,
  • Irisas ir vanilė - kreminis karamelės aromatas,
  • Juodmedis ir ambra - saldūs, aitrūs, dūminiai prieskoniai,
  • Muskusas ir pačulė - šildantis odos ir žemiškas miško aromatas.

"Locherber Milano" – tai labai aukštos kokybės ir natūralios sudėties kvepalai, kurie pagaminti Italijoje. Šis išraiškingas, ryškus ir charakteringas kvapas gimęs iš Italijos gamtos, architektūros, meno ir kultūros. Gamtos natūralių ingredientų visuma ant žmogaus odos atsiskleidžia kaip savitas aromatas.

Kvepalų buteliukai yra rankomis dažyto stiklo, kuriuos puošia etiketės su atitinkamam kvapui būdingais ornamentais. Elegantiškas kvepalų buteliukas užims ypatingą vietą grožio staliuko lentynoje ir primins apie aromatingus ritualus kasdien.

"Locherber Milano" kvapai kuria prisiminimus ir sužadina emocijas. Italų šeimos prekinis ženklas yra augintas trijų kartų, kurios iki šių dienų išlaikė tradicinius gamybos principus."Locherber Milano" jau 40 metų kuria kūno ir namų kvapus atsižvelgdami į smulkiausias produkto detales."Locherber Milano" kvapai ne tik užpildys Jūsų namus prabangiu kvapu, bet ir suteiks žavesio buteliukai, kurie taps nuostabia namų interjero detale.

Locherber Milano

Charakteristikos

Prekės ženklas
Locherber Milano
Talpa
50 ml
Kvapo pavadinimas
Azad Kashmere
Kvapų šeima
Medienos
Kategorijos
Kūno kvepalai
Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.