• Išparduota

"Locherber" kūno kvepalai "Aramaik" 50 ml

Locherber Milano "ARAMAIK" - tai intensyvūs aromatai ir žemiška medienos šiluma.

Saldžioji bergamotė apkeri kvapo saldumu. Kartusis apelsinas suteikia aromatui egzotinės vaisių gaivos ir švelnaus kartumo. Švelni ambros ir ištaigingos vanilės kompozicija sukuria prabangos derinį. Mira ir pačulė apjungia kvapų natas žemiška drėgmės ir gyvybės baze. Į kvapų kompaniją įsisukęs paslaptingas agarmedis užliūliuoja jaukios medienos ir derlingos žemės natomis.

47,00 €
Su mokesčiais
Išparduota

Kvapo natos:

  • Saldžioji bergamotė - saldumas,
  • Kartusis apelsinas - gaiva ir švelnus kartumas.
  • Švelni ambra ir vanilė - prabanga,
  • Mira ir pačulė - žemiška drėgmė,
  • Agarmedis - mediena ir derlinga žemė.

"Locherber Milano" – tai labai aukštos kokybės ir natūralios sudėties kvepalai, kurie pagaminti Italijoje. Šis išraiškingas, ryškus ir charakteringas kvapas gimęs iš Italijos gamtos, architektūros, meno ir kultūros. Gamtos natūralių ingredientų visuma ant žmogaus odos atsiskleidžia kaip savitas aromatas.

Kvepalų buteliukai yra rankomis dažyto stiklo, kuriuos puošia etiketės su atitinkamam kvapui būdingais ornamentais. Elegantiškas kvepalų buteliukas užims ypatingą vietą grožio staliuko lentynoje ir primins apie aromatingus ritualus kasdien.

"Locherber Milano" kvapai kuria prisiminimus ir sužadina emocijas. Italų šeimos prekinis ženklas yra augintas trijų kartų, kurios iki šių dienų išlaikė tradicinius gamybos principus."Locherber Milano" jau 40 metų kuria kūno ir namų kvapus atsižvelgdami į smulkiausias produkto detales.

Locherber Milano

Charakteristikos

Prekės ženklas
Locherber Milano
Talpa
50 ml
Kvapo pavadinimas
Aramaik
Kvapų šeima
Rytietiški
Kategorijos
Kūno kvepalai
Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.