• Išparduota

"Laundress" valymo priemonė "No.247 "

THE LAUNDRESS – tai meno gyventi įkvėpta ir mokslu paremta ekologiška skalbimo ir namų valymo priemonių linija, sukurta Niujorke. Dviejų draugių, o vėliau ir bendraįkūrėjų, Lindsey Wieber ir Gwen Whiting, prekinis ženklas gimė iš noro palengvinti kasdienius namų ruošos darbus ir išsaugoti pradinę audinių kokybę. THE LAUNDRESS produkcija orientuojasi į gamtai ir žmogui saugias sudėtines dalis, tad sudėtyje nerasite baliklių, dažiklių, sulfatų, fosfatų ir chloro. Be to, produktai gaminami naudojant atsinaujinančius išteklius bei nėra testuojami su gyvūnais. THE LAUNDRESS kolekcija yra praturtinta fermentais, kurie veiksmingai atpažįsta ir pašalina skirtingas dėmes, o natūrali optinė šviesinamoji medžiaga veikia kaip nekenksminga alternatyva balikliui. 

21,00 €
Su mokesčiais
Išparduota

UNIVERSALUS VALYMO KONCENTRATAS – tai didelės koncentracijos ir augalinės sudėties priemonė įvairių paviršių valymui, nuo porceliano ir keramikos iki granito ir apdailinto medžio. Vienos priemonės pagalba galite išvalyti visą virtuvę ir vonios kambarį bei išplauti grindis. Kvapas „Nr. 247“ pasižymi gaivaus žolelių ir gėlių aromatu, išgaunamu iš koncentrato sudėtyje esančių gaivių eukaliptų ir čiobrelių bei svaiginančių levandų ir bergamotės duetų.

Naudojimas: norėdami plauti grindis, valyti vonią arba virtuvę, išmaišykite produktą kibire karšto vandens. Tada sudrėkinkite skudurą be pūkelių ar šepetį vandenyje ir valykite grindis, dušus, tualetus arba vonias. Esant labai purvinoms grindims, muilo likučiams, įsisenėjusioms dėmėms, kartu naudokite ir universalią alternatyvą balikliui. Sunkiai pasiekiamoms vietoms arba nepasiduodančioms dėmėms naudokite šveičiantį šepetį.

Compagnie De Provence

Charakteristikos

Prekės ženklas
Compagnie de Provence
Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.