„Cereria Molla 1899“ namų kvapų difuzorius „Tea & Lemongrass“ 100 ml

Cereria Molla 1899 "TEA & LEMONGRASS" tai - žemiškas subtilus ir švelniai karstelėjęs žalios arbatos ir citrinžolės derinys, kuris sveikina naujai užgimusią dieną bei kuria ypatingą ramybės harmoniją. 

Žalia arbata apžavi subtiliu kartumu ir lengvu šviežios žolės saldumu. Citrinos ir laimo žievelės derinys suteikia aromatui gaivų citrusinį prieskonį. Ši kvapų draugystė kuria pozityvios energijos užtaisą. Žaisminga vanilė įsilieja į kvapų kompaniją giliu saldumu sukurdama spontanišką nuotykį.

26,00 €
Su mokesčiais

Kvapų natos:

  • Žalia arbata - subtilus kartumas ir lengvas šviežios žolės saldumas,
  • Citrina ir laimo žievelės - gaiva,
  • Vanilė - gilus saldumas.

Rankų darbo difozoriaus buteliukas minimalistiškai papildo namų interjerą. Kuria namų jaukumą skleisdamas netikėtas kvapų kombinacijas. Sodrios spalvos stiklo buteliukas atspindi idėją natūralių žaliavų panaudojimui bei gamtos išsaugojimui. 

Cereria Molla 1899 - tai ispanų šeimos įkurtas namų kvapų verslas, kuris gyvuoja daugiau nei 100 metų. Kvapnios žvakės gaminamos rankomis išliko pagrindiniu šio prekinio ženklo principu. Pasiūlos augimas neleidžia sustoti dabartinei kartai, tad produkcija yra nuolat tobulinama. Šios šeimos sėkmės paslaptis - tai iš kartos į kartą perduodamos tradicijos bei gamtos palaikymo idėja. Cereria Molla 1899 produktų sudėtis yra tik iš natūralių, gamtoje randamų ingredientų. 

100 ml difuzorius garuoja apie 2-3 mėnesius. Geriausiai naudoti 4-10 m² patalpoje.

Cereria Molla 1899
8 Prekės
Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.