• Išparduota

CDP maitinamasis sausas aliejus "Shea Butter" 100 ml

SHEA BUTTER sausas aliejus su taukmedžio sviestu yra nenuplaunama priemonė, kuri giliai drėkina ir maitina odą po saulės vonių ar karšto dušo. 

38,00 €
Su mokesčiais
Išparduota

Shea Butter - tai žiemos šaltuką ir vasaros kaitrą pamilusi kolekcija su šildančių baltų gėlių bei jaukaus muskuso aromatu. Produktų sudėtyje karaliaujantis Vidurio ir Vakarų Afrikoje sąžiningai surinktas ekologiškas taukmedžio sviestas yra gausus vitaminų A, D, E ir F šaltinis, kurie maitina, drėkina ir atkuria odą. Šių priemonių sudėtis taip pat yra papildyta vertingų augalinių aliejų trio, kurį sudaro odą švelninantis migdolių aliejus, maitinantis alyvuogių aliejus ir saugantis vynuogių sėklų aliejus. Tirštos ir lengvai susigeriančios tekstūros produktai apgaubia raminančiu taukmedžio sviesto aromatu bei yra skirti sausai ir ypač sausai odai. Daugiau nei 95% sudėtinių medžiagų yra natūralios kilmės, o pakuotės – perdirbamos, tad KARITE SHEA kolekcija yra saugi ne tik kūnui, bet ir gamtai.

 COMPAGNIE DE PROVENCE – tai kojas kutenančių ir rankų pirštus siekiančių žolelių nusėtos kalvos ir pietryčių Prancūzijos charakterį atspindintys kerintys kvapai.

Compagnie De Provence

Charakteristikos

Prekės ženklas
Compagnie de Provence
Talpa
100 ml
Kvapo pavadinimas
SHEA BUTTER
Kvapų šeima
Gėlių
Kategorijos
Kūno priežiūra
Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.