"Locherber" kūno kvepalai "Mannequin" 100 ml

Locherber Milano "MANNEQUIN" – tai unikalus kviečiantis ir apgaubiantis, šildantis ir užliūliuojantis, bei užburiantis kerais kvapas.

Kietis susiliedamas su bergamote apkeri saldžių ir maloniai citrusinių aromatu. Brangiausias pasaulyje prieskonis šafranas skleidžia intensyvų rytietišką aromatą ir paverčia kvapą unikalia ir neeiline patirtimi. Įsimaišydami į kvapų sūkurį rožiniai pipirai sukuria pikantišką staigmeną. Švelniu medienos vientisumu ir saldumu kvapo derinį užbaigia kedras ir gintaras.

240,00 €
Su mokesčiais

Kvapo natos:

  • Bergamotė ir kietis – saldžios citrusinės natos,
  • Šafranas – intensyvus aromatas,
  •  Rožiniai pipirai – pikantiška staigmena,
  • Kedras ir gintaras - švelnus medienos saldumas.

"Locherber Milano" – tai labai aukštos kokybės ir natūralios sudėties kvepalai, kurie pagaminti Italijoje. Šis išraiškingas, ryškus ir charakteringas kvapas gimęs iš Italijos gamtos, architektūros, meno ir kultūros. Gamtos natūralių ingredientų visuma ant žmogaus odos atsiskleidžia kaip savitas aromatas.

Kvepalų buteliukai yra rankomis dažyto stiklo, kuriuos puošia etiketės su atitinkamam kvapui būdingais ornamentais. Elegantiškas kvepalų buteliukas užims ypatingą vietą grožio staliuko lentynoje ir primins apie aromatingus ritualus kasdien.

"Locherber Milano" kvapai kuria prisiminimus ir sužadina emocijas. Italų šeimos prekinis ženklas yra augintas trijų kartų, kurios iki šių dienų išlaikė tradicinius gamybos principus."Locherber Milano" jau 40 metų kuria kūno ir namų kvapus atsižvelgdami į smulkiausias produkto detales."Locherber Milano" kvapai ne tik užpildys Jūsų namus prabangiu kvapu, bet ir suteiks žavesio buteliukai, kurie taps nuostabia namų interjero detale.

Locherber Milano
1 Vienetas

Charakteristikos

Prekės ženklas
Locherber Milano
Talpa
100 ml
Kvapo pavadinimas
Mannequin
Kvapų šeima
Medienos
Kategorijos
Kūno kvepalai
Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.