"Cereria Molla" namų kvapų difuzorius "Velvet wood" 100 ml

Cereria Molla 1899 "VELVET WOOD" - tai ramybė sklandanti saulės užaugintame ir vėjo sušukuotame miške. Levanda ramina, tabakas primena, o aromatingi prieskoniai atskleidžia neišnarpliojamas istorijas.

Sodraus ir ryškaus kvapo karalienė levanda nuramina, užliūliuoja ir apkabina. Į kvapų derinį įsilieja saldžių, aitrių ir šildančių prieskonių mišinys, aromatui suteikdamas mistikos. Įsimaišydamas į kvapų sūkurį nostalgiškas, gilus ir charizmatiškas tabakas suteikia aromatui vientisumo ir svorio. Kvapo derinį užbaigia žaismingoji vanilė apžavinti saldžiu, kreminiu ir šventišku aromatu.

29,00 €
Su mokesčiais

Kvapų natos:

  • Levandos - ramina,
  • Saldžių, aitrių ir šildančių prieskonių mišinys,
  • Tabakas - vientisumas,
  • Vanilė - saldumas.

Rankų darbo difozoriaus buteliukas minimalistiškai papildo namų interjerą. Kuria namų jaukumą skleisdamas netikėtas kvapų kombinacijas. Sodrios spalvos stiklo buteliukas atspindi idėją natūralių žaliavų panaudojimui bei gamtos išsaugojimui. 

Cereria Molla 1899 - tai ispanų šeimos įkurtas namų kvapų verslas, kuris gyvuoja daugiau nei 100 metų. Kvapnios žvakės gaminamos rankomis išliko pagrindiniu šio prekinio ženklo principu. Pasiūlos augimas neleidžia sustoti dabartinei kartai, tad produkcija yra nuolat tobulinama. Šios šeimos sėkmės paslaptis - tai iš kartos į kartą perduodamos tradicijos bei gamtos palaikymo idėja. Cereria Molla 1899 produktų sudėtis yra tik iš natūralių, gamtoje randamų ingredientų. 

100 ml difuzorius garuoja apie 2-3 mėnesius. Geriausiai naudoti 4-10 m² patalpoje.

Cereria Molla 1899
5 Prekės
Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.