"Cereria Molla" namų kvapų difuzorius "Moroccan cedar" 100 ml

Cereria Molla 1899 "MOROCCAN CEDAR" - tai saldžių ir aitrių kvapų kelionė. Aromatas veda į spalvingą Maroko egzotiką. Beribių dykumų kaitra ir stulbinančios oazės, ryškūs gatvių akcentai ir nesuskaičiuojamos turgaus skraistės... 

Geidulingas kedras šildo balzaminiu ir žemišku miško kvapu. Muskato ir juodųjų pipirų draugystė papildo žemišku ir aitriu prieskoniu. Oda apjungia aromatą. Įsimaišydami į kvapų sūkurį čiobrelio ir pačiulio pora palieka švelnų medaus ir drėgnos žemės aromatą. Kvapo derinį užbaigia vanilė savo saldžiu, kreminiu ir šventišku aromatu.

26,00 €
Su mokesčiais

Kvapų natos:

  • Kedras - miško kvapas,
  • Muskatas ir juodieji pipirai - žemiškas ir aitrus prieskonis,
  • Oda - gilus aromatas,
  • Čiobrelis ir pačiulis - švelnus medaus ir drėgnos žemės aromatas,
  • Vanilė - intensyvus kreminis aromatas.

Rankų darbo difozoriaus buteliukas minimalistiškai papildo namų interjerą. Kuria namų jaukumą skleisdamas netikėtas kvapų kombinacijas. Sodrios spalvos stiklo buteliukas atspindi idėją natūralių žaliavų panaudojimui bei gamtos išsaugojimui. 

Cereria Molla 1899 - tai ispanų šeimos įkurtas namų kvapų verslas, kuris gyvuoja daugiau nei 100 metų. Kvapnios žvakės gaminamos rankomis išliko pagrindiniu šio prekinio ženklo principu. Pasiūlos augimas neleidžia sustoti dabartinei kartai, tad produkcija yra nuolat tobulinama. Šios šeimos sėkmės paslaptis - tai iš kartos į kartą perduodamos tradicijos bei gamtos palaikymo idėja. Cereria Molla 1899 produktų sudėtis yra tik iš natūralių, gamtoje randamų ingredientų. 

100 ml difuzorius garuoja apie 2-3 mėnesius. Geriausiai naudoti 4-10 m² patalpoje.

Cereria Molla 1899
6 Prekės

Charakteristikos

Prekės ženklas
Cereria Molla 1899
Talpa
100 ml
Kvapo pavadinimas
MOROCCAN CEDAR
Kategorijos
Kvapų difuzoriai
Komentarai (0)
Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.